انقلابی در تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات

تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات در دنیای صنعت همواره در حال تحول و پیشرفت است. در این میان، ظهور روش‌های نوین تولید قطعات، گامی بزرگ در جهت ارتقای کیفیت و سرعت ساخت محسوب می‌شود. تزریق پلی یورتان به عنوان یکی از این روش‌ها، به دلیل مزایای متعدد، جای خود را در صنایع مختلف باز کرده است.
پلی یورتان برای ساخت قطعات یکی از عملیات هایی است که در شرکت پیشتاز بهینه به صورت حرفه‌ای انجام می‌گردد این فرآیند به دلیل سرعت بالا در ساخت و انعطاف پذیری و تنوع در کاربردی که دارد به طور کل فرآیندی محبوب شناخته می‌شود.

مراحل تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات :

برای ساخت قطعات پلی یورتان نیاز است که در یک محیط صنعتی اقداماتی جهت تزریق پلی یورتان در صنایع انجام گردد تیم پیشتاز بهینه در این راستا می‌تواند به شما کمک شایانی کند اگر نیاز به راهنمایی در این مسیر دارد می‌توانید با شماره 09123873809 تماس حاصل فرمایید.

طراحی قالب:

اولین قدم برای ساخت قطعه مناسب طراحی قالب دقیق و با کیفیت بالا است.

آماده سازی مواد اولیه :

مواد اولیه ای که داریم با توجه به نسبت مشخصی که نسبت به هم دارند با هم مخلوط می‌شوند در واقع دو جز اصلی آن ایزوسیانات و پلی ال می‌باشد.

تزریق:

مخلوط های پلی یورتان به داخل قالب‌های ساخته شده تزریق می‌شوند.

عمل آوری :

پلی یورتان در طول زمانی که در قالب است سخت می‌شود.

انبارداری:

در نهایت کار قطعات ساخته شده از قالب خارج و انبار می‌شوند.

تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات خودرو

نکات مهم در تزریق پلی یورتان در ساخت قطعه:

انتخاب مواد اولیه مناسب موضوع بشدت مهمی است اگر بدنبال قطعه ای هستید که مقاومت آن بالا باشد حتما مهم است که از قطعات با کیفتی استفاده کنید.
ساخت قالب و فرایند تزریق حتما از سمت متخصص انجام شودو حتما حین کار باید از تجهیزات ایمنی مناسب مانند دستکش،عینک،کلاه استفاده کنید.
تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات مزایای قابل توجهی نظیر سرعت بالای ساخت ،انعطاف پذیری زیاد آن که می‌توان از تزریق پلی یورتان در صنایع استفاده نموند قطعات پلی یورتان در کاربرد تنوع زیادی دارند و می‌توان از آن در صنعت های زیادی استفاده کرد همچنین مقاومت بالای قطعات پلی یورتان در سایش و خوردگی تقاضای آن را دو چندان کرده است.

این مطلب را از دست ندهید  فروش عمده فوم پاششی پلی یورتان

به دلیل وزن سبک قطعات پلی یورتان می‌توان از آن در کاربردهای متفاوت استفاده کرد همچنین پلی یورتان عایق صوتی و حرارتی خوبی است به همین دلیل محبوبیت بالایی دارد.

تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات کاربرد های زیادی در گرایش‌های مختلف دارد:

  1.  صنعت خودرو: تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات خودرو که در واقع استفاده از پلی یورتان به عنوان جایگزین فلزهای سنگین در برخی از قطعات داخلی و خارجی خودرو می‌باشد مانند سپر، داشپورد ، صندلی و … که به بهبود کاهش وزن خودرو کمک می‌کند پلی یورتان های تولیدی برای خودرو از واکنش تزریق در قطعات خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  2.  تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات ورزشی: تزریق پلی یورتان به عنوان یک روش نوین، به دلیل مزایای متعدد، جای خود را در ساخت قطعات ورزشی باز کرده است. پلی یورتان ماده‌ای غیر سمی و ایمن است و استفاده از آن در تجهیزات ورزشی خطری برای سلامتی ورزشکاران ایجاد نمی‌کند.
    از پلی یورتان برای ساخت توپ‌های ورزشی: توپ فوتبال، بسکتبال، والیبال، تنیس و همچنین کفی کفش‌های ورزشی و تشک های ورزشی استفاده می‌شود.

تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات ورزشی

خدمات تزریق پلی یورتان:

ما با ارائه خدمات تزریق پلی یورتان، در زمینه ساخت انواع قطعات صنعتی با بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان، آماده همکاری با شما هستیم.
چرا ما را انتخاب کنید:
تخصص و تجربه: تیم مجرب و متخصص ما با سال‌ها تجربه در زمینه تزریق پلی یورتان، آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند.
ماشین‌آلات مدرن: استفاده از به‌روزترین ماشین‌آلات و تجهیزات تزریق پلی یورتان، کیفیت و دقت قطعات تولیدی را تضمین می‌کند.
قیمت مناسب: ما با ارائه قیمت‌های رقابتی و منصفانه، در تلاش برای جلب رضایت شما هستیم.
برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در زمینه تزریق پلی یورتان و تزریق پلی یورتان برای ساخت قطعات ، با 09123873809 تماس بگیرید.

این مطلب را از دست ندهید  تفاوت فوم پلی یورتان و اکستروژن

 

منابع:

Polyurethane 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *